fotografs logo fotografēju

Atsauksmes un ieteikumi

atsauksmes par fotogrāfu
Светлана Светлана
Добрый день! Меня зовут Светлана, у нас с мужем 23 июля была фотосессия в Резекне, остались очень довольны, одним словом талантливый фотограф, было очень приятно работать. Спасибо!
Gunta Gunta
Ļooti liela vēlēšanās, lai dabas foto galerijas varētu apskatīt pēc iespējas vairāk gan lielu gan mazu - tā ir tāda bagātība, par ko ir bijis tikai paviršs ieskats un, redzot publicēto, atveras pavisam cita pasaule... Paldies!!!
Ilze Ilze
Bez glaimiem un liekulības - portālā draugiem.lv Jūsu galeriju "pievienotā vērtība" ir poētisms galeriju nosaukumos. Un tas vienmēr ir smalks un trāpīgs. Paldies, ka dalāties un dāvājat skaistos acumirkļus citiem.
Veronika Veronika
Esmu ļoti apmierināta ar Tevis paveikto darbiņu. Sadarboties ar tevi Raimond ir kolosāli un viegli, fantastiskas idejas – bet tur jau es pati iztrakojos savās iztēlēs! :) Man bija patiess prieks ar tevi sadarboties un saprast tavu profesionālā skatījuma ieteikumu. Vienā vārdā sakot – mākslinieks. Bildes patika gan mums, gan arī mūsu tuvākajiem draugiem. Ja ne Tevis, tā diena nebūtu tik prieka pilna! Visiem Iesaku!
Наталка Наталка
У вас красивые работы, но не слишком красивые модели... Видно, что к откровенной фотосессии она не готова .... В нашем городе Резекне очень много девушек покрасивее...
Zane un Guntis Zane un Guntis
Bija vajadzīgs profesionāls fotogrāfs Rēzeknē, draugi mums jau iepriekš ieteica dažādus fotogrāfus un jau pat bijam vienojušies ar vienu fotogrāfu par uz nedēļas nogali uztaisīt mums ģimenes fotosesiju Rēzeknē, bet tad kaut kā sanāca tā, ka ieraudzīju šo majaslapu un fotogrāfijas tajā mani pievilka ar tādu kā magisku spēku, tās tiešām ir burvīgas un ļoti profesionālas foto. Fotosesiju sarunājām ar Raimondu un nemaz par to nenožēlojām. Raimond, mums vēl ir tā iespēja lai Tev velreiz pateikties par ļoti skaistajām fotogrāfijām. Mēs esam ļoti apmierināti, fočenes ir lieliskas un ar Tevi kopā pavadītas tās divas stundas bija interesants un neaprakstāms mirklis. Kā fotogrāfs, Tu esi - fantastisks.
Viktorija Viktorija
Raimond, lielum, lielais jums paldies, jūs mani iepriecinājāt, es nezināju, ka es tik labi varu izskatīties fotogrāfijās. Jums sanāk ļoti labas foto. Paldies par superjaukām bildēm. Jau ieteicu visiem draugiem un arī turpmāk kā fotogrāfu izvēlēšos tikai Jus!
Inga Inga
Par Raimondu, fotogrāfu no Rēzeknes esmu sajūsmā par kvalitatīvajām un izcili lieliskām foto. Varu ieteikt visiem, jo pati esmu ar Raimondu sadarbojusies, lielisks cilvēks ar lielisku humora izjūtu, strādāt ar tādiem cilvēkiem ir patīkami un viegli. Ko te daudz rakstīt, apskatiet paši viņa mājaslapu vai atrodiet draugiem.lv viņa galerijas. Citreiz pat neticami, kā var kaut ko tādu nofotografēt un dabūt gatavu.
Maija Maija
Ieraudzīt skaistumu sīkumā un prast parādīt citiem- redzīgas acis un meistarība. Paldies! smaida
Sanda Sanda
Ļoti patīk šie skaistie dabas skati ,vienkārši burvīgi! Paldies!
Anna Anna
Paldies par attēliem! Tas bija patiess prieks strādāt ar Jums un rezultāts ir lielisks. Zinu droši, tā nebūt nebija mana pirmā fotosesija un zinu, ka arī turpmāk vēlēšos sadarboties ar Jums. Paldies!
Ilze Ilze
Raimond, ja ne jūs, tad tas nav zināms, kad mēs būtu saņēmušies fotosesijai ar bērnu, jo sen to jau plānojām, tikai nezinājām kur un pie kā griezties. Arī šoreiz būs ko atcerēties. Milzīgs paldies! :)
Olga Olga
Reti kad rakstu atsauksmes, bet tās lasu vienmēr, taču šoreiz nevarēju palikt malā un neuzrakstīt. Raimond, Jūs esat brīnišķīgs fotogrāfs! Par fotogrāfijām esmu sajūsmā, arī par fotosesijas izplānojumu un radošumu! Fotosesija kā izklaide un burvīgi pavadīts laiks, bet neslēpšu, tomēr biju nedaudz sagurusi, jo neesmu nekāda modele. Viss bija ļoti profesionāli un radoši!!! Nemaz nenožēloju par to, ka uzaicināju tieši Jūs!

Ieteikt draugiem: facebook draugiem twitter
facebook draugiem shutterstock